KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 16197327
nr 1619 7327
Kopparstick
1700-tal, Raphael, skolan i Athen, 53x74 cm, yttermått inklusive ram: 68x90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:49:27
500 kr
600 kr
700 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor